SEKSİYONEL GARAJ KAPISI

Seksiyonel garaj kapısı olarak bilinen otomatik panel kapılar, yoğun araç giriş ve çıkışının bulunduğu site ve otopark garajlar için oldukça tasarlanmış sistemlerdir. Mekânlarımızı soğuktan ,sıcaktan ve ses izolasyon sağlar  güvenliğini de sağlarlar. Mekanlarınıza uzun zaman hizmet verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Montajı yapılacak olan Seksiyonel kapı sistemlerinde yataklama  sistemi fiyatları etkilemektedir  . Standart yataklamada sistemin sağlıklı bir şekilde çalışması için  en az 30 ile  50 cm’lik  kiriş alanına ihtiyaç olmaktadır. Yine yüksek yataklama ya da giyotin yataklama sistemleri de kullanılabilmektedir. Bunların yanında seksiyonel garaj kapısı fiyatları ise kendi içerisinde değişiklik göstermektedir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Özellikleri

Vasıta giriş ve çıkışının yoğun olarak   mekânlarda seksiyonel garaj kapısı kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında da muhtelif kiriş yüksekliklerine uygun olarak üretilebiliyor olması gelmektedir. Bu anlamda uygulandığı kiriş yüksekliğine göre kapıların fiyatları da değişiklik göstermektedir. Yine garaj kapısı olarak seksiyonel olanların tercih edilmesinin bir diğer avantajı ise güvenlikli olmalarıdır.. Zira bu kapılar, parmak sıkışma emniyetli oturumlardan üretim edilmektedir. Bunun yanında kapı kapanma sırasında rastgele bir nesne ile temas ettiğinde geri açılır ve rastgele bir hasarın alana gelmesini önler. Seksiyonel garaj kapısı seçim etmek isteyen bireylerin oturum mevzusunda seçebilecekleri değişik seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar arasında düz ve göbekli ahşap görünümlü PVC kaplamalı olanlar ya da boyalı olanlar bulunmaktadır. Yeniden bu kapılar, her iki suratı 0,5 mm galvaniz çelik arası 40 mm poliüretan dolgulu ve özel dayanak saclı oturumlardan alana gelmektedir. Isı, ses ve toz izolasyonu bulunan mahsuller için kapı içinde kapı uygulaması da yapılabilir.  Buna misal olarak servis kapısı ve personel kapısı gösterilebilir. Elektrik kesintisinde manuel açılıp kapanması daha rahat ve hızlıdır.

Garajlarda kullanılan seksiyon el kapılarda opsiyonel olarak pencere uygulanabilir. Ayrıca bireylerin arz etmeleri vaziyetinde kapılara ilave edilen pencerelerin üzerine süsleyici desen uygulaması da hakikat eştirilebilir.

Yeniden kapıların renkleri mevzusunda da değişik alternatifler mevcuttur.  Manuel ya da otomatik motorlu olarak kullanılabilen seksiyonel kapıların değişik giriş hakimiyet alternatifleri bulunmaktadır. Bu alternatifler arasında ise uzaktan kumanda, parola ya da buton ile giriş yer almaktadır.

Seksiyonel garaj kapıları aynı zamanda emniyetli otomatik kapı sistemleridir. Zira bu kapılar, fotosel, pnomatik, flaşör ve emniyet sistemi gibi ihtar sistemleri ile donatılmıştır. Yeniden motorlu uygulamalarda ise elektrik kesintilerine karşı temkin alınır ve zincir ile basitlikle kullanılabilirler.

Seksiyonel Garaj Kapısı Seçenekleri

Garaj kapısı olarak tercih edilebilecek seçenekler içinde kapalı sandviç paneller yer almaktadır. Sadece seksiyonel kapı çeşitleri arasında tek seçenek bu değildir. Bunun yanında tam görüş sağlayan kapı modelleri de mevcuttur. “full vision” denilen bu kapılar, showroom olarak kullanılan mekânlar için oldukça idealdir. Bununla birlikte otomotiv sektöründe de çoğunlukla kullanılmaktadırlar.

Tam görüş elde eden seksiyonel kapılar, akrilik cam ve alüminyum taşıyıcı profillerden yapım edilirler. Bu kapıların profiller dışındaki bütün özellikleri, endüstriyel seksiyonel kapılar kısaca sandviç panelden yapım edilenle ile aynı özellikleri göstermektedir. Tekrar full vision seksiyonel kapılarda alüminyum profiller yerine kişilerin isteği üzerine alttan veya üstten kapalı sandviç panel uygulaması da yapılmaktadır.

 

 YARALANMAYI ÖNLEMEK İÇİN PARMAK  SIKIŞMASINI ENGELLEMEK  İÇİN TASARLANMIŞ PANELLER

 

OPSİYONEL ÜRÜNLER

RENK SEÇENEKLERİ

SEKSİYONEL FABRİKA KAPISI
SEKSİYONEL KAPI YATAKLAMA ÇEŞİTLERİ
Menü