Yangına Dayanımlı Seksiyonel Kapı

Yangına dayanıklı seksiyonel kapılar, 60 dakikalık yangına dayanıklı, güvenilir ve oldukça etkili bir kapıdır.

Büyük salonların kapatılması ve ticari yangın ve tehlikeli alanların kapatılması,  gibi tehlikeli maddelerin depolanması için idealdir. Bir yangın alarm sistemine bağlandığında, üst kapı yangın alarmından sonra otomatik olarak kapanır. Özel bölme geri tepmeyi önler. Üst kapı günlük kullanım için çalıştırılabilir. Standart galvanizli çelik veya RAL 9002 mevcuttur. İsteğe bağlı olarak tüm RAL renklerinde mevcuttur.

NASIL ÇALIŞIR

Seksiyonel bir kapı gibi inşa edilmiştir. Ateşe dayanıklı paneller, yaklaşık 600 mm ve 80 mm kalınlıkta bir adıma ve yaklaşık 80 kg / m2 ağırlığa sahiptir. Her iki taraf da aynı son işlem tipine ve yangına dayanıklılığa sahiptir. Panelin kalbi, fiberglas ve yüksek sıcaklıklarda süblimleşen katalizörle birleştirilmiş özel ateşe dayanıklı reçineler ile “çekilmiştir” ve 1200 ° C fırın testlerinden sonra da mukavemet kazandıran dayanıklı bir fiberglas iskeleti bırakır. Süblimasyon, toksik gaz yaymaz. İşleyişi ve montajı seksiyonel kapılardan birine oldukça benzer. Kaldırma sistemi patentli hidrolik FIDELITY sistemidir ve işleyişi yarı otomatik, “ölü adam” üzerine ayarlanabilir.

 

ÇALIŞMA FAALİYETLERİ

Kapılar aşağıdaki işlemler için sağlanmıştır:
• bir yangın alarmında ve / veya şebeke güç kaynağı eksikliği durumunda, 0,08 m / s hızında otomatik kapanma
• kapının altında bir engel olması durumunda fiziksel temas olmadan durma , ayrıca beslenme eksikliği durumunda. Bu, kapıyla temas etmeyen engellerden, engel kaldırılırken kapatmaya devam eden kapıdan, o8 m / s’de veya yedek batarya boşken temizlemeyi sağlar.

İŞLEYİŞİ

  • Kapanma kapısının altında bir engel bulunduğu takdirde sesli alarm (alarmı uzaktan tekrarlama seçeneği ile). Bu nedenle, serbest kapının sürekli olarak izlenmesi söz konusudur.
    • standart kullanım, ayrıca yoğun, otomatik, ayarlanabilir, ayrıca yarı otomatik, aç-kapat-durdur-durdur, YANGIN Konsolu, yaklaşık 0,18 veya 0,27 m / s’de yükseltir (kapının boyutlarına ve ağırlığına bağlı olarak) ), normal kapanma hızı yaklaşık 0,18 m / s, YANGIN alarm altında 0,08 m / s’de kapanıyor.

 

 YARALANMAYI ÖNLEMEK İÇİN PARMAK  SIKIŞMASINI ENGELLEMEK  İÇİN TASARLANMIŞ PANELLER
seksiyonel kapı sistemleri

OPSİYONEL ÜRÜNLER

RENK SEÇENEKLERİ

Menü