tren

Full Vision Seksiyonel Kapı

Full Vision Seksiyonel Kapı

Full Vision Seksiyonel kapılar; bulundukları mekânların ısı denetimini sağlamak, iklim koşullarından olumsuz etkilenmesini önlemek ve güvenliğini üst düzeyde tutmak için üretilen otomatik kapı sistemleridir. Ancak bu kapıların tek işlevi mekânların güvenliğini ve ısı denetimini sağlamak değildir. Çünkü seksiyonel kapılar bulundukları mekânların daralmasını önler ve daha ferah algılanmalarını sağlarlar. Yine bu kapıların birçok çeşidi bulunmaktadır. Seksiyonel kapı çeşitlerinden birisi de “Full Vision Tam Görünüşlü Seksiyonel Kapı” olarak adlandırılmaktadır. Peki, bu otomatik kapıların özellikleri nelerdir?

Full Vision Tam Görüşlü Seksiyonel Kapı Fiyatları

Full Vision Seksiyonel Kapı fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu otomatik kapıların fiyatlarını belirleyen ana faktörlerin başında ise ürünün boyutu gelmektedir.

Full Vision Seksiyonel Kapı

Full Vision Tam Görüşlü Seksiyonel Kapı Özellikleri

Seksiyonel kapılar, otomatik kapı türleri arasında en çok rağbet görenler arasında yer almaktadır. Özellikle izolasyon sağlamaları nedeniyle tercih edilen bu ürünler, ergonomik özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Seksiyonel kapı çeşitleri arasında yer alan Full Vision Tam Görünüşlü Seksiyonel Kapılar ise, yine birçok mekânın izolasyonu ve güvenliği açısından avantaj sağlamaktadır.

Full Vision Seksiyonel Kapıların en çok kullanıldıkları alanlar arasında fabrikalar ve depo binaları yer almaktadır. Ancak bu otomatik kapı sistemlerinin kullanıldıkları mekânlar bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü aynı zamanda işyerlerinde, site ve evlerin garajlarında da kullanılabiliyorlar.

Full Vision Seksiyonel Kapıların en önemli avantajlarından birisi konumlandırıldıkları ortamları dış etkenlerden korumalarıdır. Bu sayede hem güvenliği sağlarlar hem de hijyenik bir ortamın oluşturulmasını de desteklerler. Uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunan bu otomatik kapılar, özellikle de araç giriş ve çıkışının yoğun olduğu ortamlarda büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Full Vision Tam Görünüşlü Seksiyonel Kapılar, en çok görünüşün ön planda olduğu yapılar için uygundur. Bu yapılar arasında özellikle showroomları sayabiliriz. Seksiyonel otomatik kapı sistemlerinde yer alan alüminyum profiller, kapının açılıp kapanması sırasında birbirine geçmektedir. Profillerin açılıp kapanma sırasında birbirine geçmesinin en önemli avantajı ise parmak sıkışması gibi kazaların önlemesidir. Yine kapılarda yer alan alüminyum profiller arasında tek ya da çift cidarlı akrilik şeffaf pencereler bulunmaktadır. Ayrıca kapılarda kullanılan alüminyum malzemeler kişilerin talepleri doğrultusunda farklı renklere boyanmaktadır. Bu profillerin boyanmasında ise toz boya kullanılmaktadır.

Full Vision Seksiyonel Kapıların birkaç farklı seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında yer alan kapılar, konutlarda ya da endüstriyel alanlarda kullanıma göre imal edilmeleridir. Konut tipi kapılar 220 volt ortadan çekme ve 380 volt yandan tahrikli özelliğe sahiptir. Günümüz modern işletmelerinin özellikle de görselliğin ön planda olduğu otomotiv satış ofislerinde ve fabrika giriş çıkışlarında kullanılan bu dayanıklı ve uzun ömürlü kapıların temel rengi ise natural eloksaldır.

Standart kontrol üniteli ya da uzaktan kumandalı olarak imal edilebilen otomatik kapılar, opto lazer sistemine de sahiptir.

Full Vision Seksiyonel Kapı montajı sırasında ise montaj yapılacak yerdeki detaylara dikkat edilir. Buna göre standart, giyotin,  düşük, dikey ya da çatıyı izleyen raylar şeklinde yataklama yapılabilmektedir. Böylece kapının verimli bir şekilde çalışması sağlanır ve mümkün olduğunda az yer kaybı yaşanır.

Full Vision Seksiyonel Kapı
Whatsapp
Yasin Çevik
Yasin Çevik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?