tren

Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel kapılar, ağır sanayi için üstten seksiyonel makaralı kapılar, katlanır kapılar, yüksek hızlı kapılar ve dikey kaldırma kumaş kapıları içerir. Endüstriyel Kapı, trafik akışınızı iyileştiren, çalışan konforu sağlayan ve enerji tasarrufu sağlayan çok yüksek çalışma hızına ve mükemmel sızdırmazlık özelliklerine sahiptir.

Doğal aydınlatmayı artırmak için kapı perdesi pencereler veya görüş panelleri ile donatılabilir. Kendi kendini şekillendiren esnek bir perde ile birleştirilmiş sertleştiricilerin olmaması, personel ve ekipman için yüksek güvenlik sağlar. Birçok farklı versiyonda sunulan kapılar, hemen hemen her uygulama gereksinimi için bireysel ve özelleştirilmiş sistem çözümleri sunar. Tüm kapıların üretimi,bakım gerektirmeyen bir yapıda gerçekleşir.

Asma Seksiyonel Endüstriyel Kapılar

Çekici ve kullanımı kolay, camlı ve panel üstten seksiyonel endüstriyel kapılar, her türlü endüstriyel ve ticari tesis için dayanıklı, sızdırmaz bir uyum sağlar. Endüstriyel Kapılar, malların çalışma ve ticari tesislere giriş ve çıkışlarında hayati bir bileşendir. Yalıtımlı panel kapılar, depolar, dağıtım merkezleri ve atölye tipi tesisler için maksimum ısı yalıtımı ve hava koşullarına karşı koruma sağlar.

Camlı alüminyum çerçeve düzenlemeleri, sağlam bir destek yapısı ile mükemmel görüş ve gün ışığı girişi sunar. neredeyse tamamen cam bir görünüm için ideal kapı sistemleridir. Giydirme cepheler ve camlı cephelerle sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Yüksek Hızlı Kapılar

Sıkı sızdırmazlık ve basınç direnci ile birleştirilmiş yüksek hızlar ve gelişmiş güvenlik sistemleri, ortamları kontrol etmeye ve operasyonları iyileştirmeye yardımcı olur. Yüksek hızlı dış kapılar, hızlı çalışmaya odaklı üretildiklerinden sızdırmazlık ve yüksek dayanıklılığa da oldukça önem verilir. Yüksek hızlı kumaş, metal ve kauçuk kapılarımız, sık açılma gerektiren çok çeşitli uygulamalar için optimum verimlilik, esneklik ve güvenlik sunar.

Yüksek hızlı çalışma ve mükemmel sızdırmazlık kombinasyonu, cereyan ve neme karşı koruma sağlar ve her türlü kirleticiyi dışarıda tutmaya yardımcı olur. Bu tür endüstriyel kapılar çok az yer gerektirir ve doğal aydınlatmayı artırmak için pencereler veya görüş panelleri ile donatılabilir. Kendi kendini şekillendiren esnek bir perde ile birleştirilmiş sertleştiricilerin olmaması, personel ve ekipman için yüksek güvenlik sağlar.

Ağır Endüstriyel Kapılar

Ağır endüstriyel kapılar çamur, kir, toz, nem, aşındırıcı ve aşındırıcı malzemeler, yüksek rüzgar yükleri ve aşırı sıcaklıklar gibi zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam ve güvenilir, uzun vadeli dayanıklılık sunarken, tesislerinize en üst düzeyde güvenlik ve verimli erişim sağlarlar.

Hepsi büyük boyutlu açıklıklar ve yoğun çalışma için tasarlanmıştır. Neredeyse hiçbir konfigürasyon limiti yoktur ve kapılar kasırga seviyesindeki rüzgarlar için tasarlanabilir. Tüm ağır sanayi kapıları, kırılma sistemi ile donatılmıştır.

Dikey Kaldırma Kumaş Kapı

Dikey kaldırma kumaş kapı, orta büyüklükteki açıklıklar için tasarlanmıştır ve en zorlu ortamlarda sıkı bir yalıtım sağlar. Birkaç hareketli parçanın ve korozyona dayanıklı kumaşın birleşimi, bunu zorlu madencilik uygulamaları için ideal kapı haline getirir. Yoğun trafiğe maruz kalan açıklıklarla başa çıkmak için dikey olarak kaldırılabilen kumaş kapı, aşırı endüstriyel ortamlardaki büyük boyutlu açıklıklar için tasarlanmıştır.

Eşsiz tasarım, dayanıklılık, sızdırmazlık, enerji verimliliği ve operasyonel güvenilirlik sunar. Uzun hizmet ömrü, minimum bakım ihtiyacı ile birleştirilmiştir. Bütün endüstriyel kapılar, uygulama gereksinimlerinizi karşılamak için ayrı ayrı tasarlanmıştır.

Acil Çıkış Kapıları

Hızlı ve güvenilir yüksek hızlı acil çıkış kapılarını kurarak binanızı sakinleri için daha güvenli hale getirin. Acil çıkış kapıları, endüstriyel kapılar arasından çekme yayları tarafından desteklenen bir dengeleme sistemine dayalı olarak, elektrik kesintisi durumunda kapıyı manuel olarak açmak için ek bir manuel çıkış seçeneği sunan kompakt, genel amaçlı yüksek hızlı bir kapıdır.

Her türlü iç mekan uygulamasına yerleştirilebilir, çevreyi kontrol altında tutar ve enerji kayıplarını önler. Dengeleme sistemi üzerindeki fren manuel olarak serbest bırakılarak kapı açılabilir. Opsiyonel olarak kapı, her iki tarafta bir el kolu ve/veya otomatik aktivasyon ile donatılabilir. Elektriğin kesildiği durumlarda kapı otomatik olarak açılmaya programlanmıştır.

Endüstriyel Panjur Si̇stemleri

Açma/kapama otomatizmini yuvarlayan alüminyumun hızı, geçişin sürekli, hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bu nedenle hareketli tambur sistemlerine sahiptir ve çok uzun süre hizmet verir. Ekolojik poliüretan köpük izolasyonlu alüminyum profil, aydınlatma ve havalandırma için ekstrüde alüminyumdan ara profillere sahip, renk yelpazesinin aynı renklerinde mevcuttur.

Emniyet fotoseli ve pnömatik egde emniyet sistemleri standart donanımdır. Bu takviyeler, yanlış veya kazara yapılan manevralar nedeniyle kırılma durumunda işçileri ve malları koruma işlevi de görür. Tüm yüksek hızlı sarmal endüstriyel kapılar, büyük ölçüde bakım gerektirmeyen modüler bir yapıda üretilir.

Endüstriyel Bölüm Kapı Sistemleri

Dikey katlanır pvc kumaşın hızı ve açma/kapama otomatizmi, geçişin sürekli ve hızlı bir şekilde kullanılmasına izin vererek, iç ve dış arasında pahalı ısı alışverişlerinden kaçınır. Güçlü rüzgar direnci. Pvc kumaş, her şeyden önce büyük boyutlu kapılar söz konusu olduğunda, rüzgar kuvvetine karşı koymak için kapıların yatay bölmelerine yerleştirilen metalik çubuklarla güçlendirilmiştir.

Bu takviyeler, yanlış veya kazara yapılan manevralar nedeniyle kırılma durumunda işçileri ve malları koruma işlevi de görür. Değişiklik gösteren çeşitli formlarda sunulan yüksek hızlı sarmal endüstriyel kapılar, hemen hemen her uygulama ihityacı için bireysel ve özelleştirilmiş sistem çözümlerini barındırır.

Whatsapp
Yasin Çevik
Yasin Çevik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?