tren

Seksiyonel Fabrika Kapısı

Seksiyonel Fabrika Kapısı

Seksiyonel Fabrika Kapısı, sürgülü çalışan tasarımdır. Kapı panelleri C tipi raylarla uçtan uca bağlandığından kapının gövdesi esnek bir şekilde bükülebilir. Çeşitli kapı delikleri üzerine sığabilir. Bu nedenle her türlü fabrika, lojistik depo ve garajlarda son derece yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Kapıların kendileri, birbirine yuvalanmış ayrı parçalardan oluşur ve bu, pencere görevi gören şeffaf parçaların yerleştirilmesini nispeten basit hale getirir. Kapının kazara hasar görmesi durumunda, bu modüler yapı, onarım çalışmalarının minimum zaman ve telaşla yapılmasına olanak tanır. İster ısı kontrollü bir fabrika ortamınız olsun, ister küçük bir perakende biriminiz olsun, size uygun kapılarımız mevcuttur.

Seksiyonel Fabrika Kapısı Avantajları

Elektronik ve manuel olarak çalıştırılan seksiyonel fabrika kapısı, diğer kapı ve açıklık türlerine göre birtakım avantajlara sahiptir. Kurulumları açısından, kullanılan malzemeler, çok çeşitli farklı boyutlara göre tasarlanıp özelleştirilebilecekleri anlamına gelir ve bu, onları, boşlukları nedeniyle diğer kapı türlerini satın alamayan işletmeler için popüler bir seçim haline getirir. Seksiyonel üst kapı kullanımı söz konusu olduğunda enerji verimliliği de önemli bir faktördür ve kompozit plastikler ısı yalıtımı kadar iyi performans gösterir.

Eski moda metalik kapılar, ısı iletkenleri olarak işlev görür, bu da ek enerjinin metal panjurlar ve panellerle etkin bir şekilde “boşa harcandığı” anlamına gelir. Modern üst kapılar ayrıca herhangi bir boşluktan ısının kaçması için çok az fırsat sağlar. Aynı sebepte dışarıdan hava girmesi de oldukça zordur ve bu onları etkili bir hava akımı önleyici yapar.

Seksiyonel Fabrika Kapısı

Seksiyonel Fabrika Kapısı Nasıl Çalışır?

İç mekanın sınırlı olduğu depo ortamlarında bu tip kapı ‘açık’ konumdayken çok az yer kaplar. Bunun nedeni kapının tavana doğru hareket etmesidir. Bu, araçların düzenli aralıklarla girmesi ve çıkması gerektiğinde idealdir ve sürücülerin, araçların yanlarında başıboş tutamaklara zarar verme konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Tüm bu performans avantajları göz önünde bulundurularak, Seksiyonel Fabrika kapısı tasarımının da dikkate alınması gerekir ve bir seksiyonel açılır kapı çeşitli renklerde temin edilebilir.

Her kapının parçaları fabrikada ‘bitirilebilir’, bu nedenle monte edildiğinde başka dekoratif çalışma gerekmez. Bu tür bir esneklik, bu kapıların dünyanın dört bir yanındaki modern sanayi sitelerinde ortaya çıkmasına neden oldu ve bunlar, mevcut binaları modernize etmek için de kullanışlıdır.

Seksiyonel Fabrika Kapısı Üretimimiz

İhtiyaçlarınıza uygun her türlü Seksiyonel fabrika kapısı sağlıyoruz. Endüstriyel kapıların lider üreticisi ve tedarikçisi olarak, sizin için doğru kapıları elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve deneyime sahibiz. Çok çeşitli endüstriyel kapılar için profesyonel ve yüksek kaliteli kurulum, onarım ve servis sağlıyoruz.

Tüm endüstriyel kapılarımız ihtiyaçlarınıza ve özelliklerine göre özel olarak üretim sağlıyoruz. Ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalarda kullanılan kapı sistemlerinin müşterilerimiz arasında çok popüler olmasının ana nedeni, dayanıklı yapılarının daha yüksek bir çalışma hızı sağlaması ve daha fazla sayıda açma ve kapama çevrimleri sürdürebilmesidir.

Seksiyonel Fabrika Kapısı Nereşerde Kullanılır?

Seksiyonel fabrika kapısı, binanızın girişi sürekli kullanımda olduğunda en uygunudur. Güvenlik kontrolü söz konusu olduğunda erişim kolaylığı için ideal bir çözüm sunar. Yalıtımlı seksiyonel kapılar, enerji tasarrufu ihtiyacı olan her türlü ticari ve endüstriyel bina için bireysel açıklıklara uyacak şekilde üretilmektedir. El zinciri veya üç fazlı elektrikle çalıştırılır. Soğuk odalarda, endüstriyel gömme buzdolaplarında ve dondurucularda da bulunur ve kapı açıkken soğuğu içeri ve ısıyı dışarıda tutmak için bir bariyerdir.

Ayrıca fabrikalardaki çalışma alanlarını ayırmak ve böceklere erişimi kısıtlamak için bir sağlık güvenlik önlemi olarak, etkili haşere kontrolünün yanı sıra ısı tutmayı sağlamak için de kullanılabilirler. Kapılar şirketinizin verimliliğini artırabilir. Yüksek açılma hızları, kapıların önünde bekleme süresini en aza indirir ve böylece lojistik süreçleri hızlandırır ve enerji tasarrufu sağlarken sıcaklıkları ve basınç farklılıklarını kontrol eder, temiz alanları hava kaynaklı kontaminasyondan izole eder, ancak yine de trafik akışını optimize eder.

Seksiyonel Fabrika Kapısı

Seksiyonel Fabrika Kapısı Güvenli midir?

Seksiyonel Fabrika kapısı kullanımının bir alanı da daha küçük boyutlu ticari kepenkler ile alanlar arasında bir ayrım sağlar ve çalışma bar alanları gibi bölümlerin kapatılmasına izin verebilir.Tüm bunlara ek olarak artan Vandalizm ve hırsızlığa karşı koruma ihtiyacına estetik olarak kabul edilebilir bir yanıt sağlamak için geliştirildi.

Güvenlik ihtiyacı söz konusu olduğunda kepenkler güvenilir bir seçenektir. Çelik Kapı setleri yangın, akustik, termal, güvenlik ve temiz oda kullanımına yönelik çözümler sunar. Bu kapılar yüksek mukavemetli ve yüksek güvenliklidir. Her türlü kapı için geniş bir yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Herhangi bir ek parçaya ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Seksiyonel Fabrika Kapısı Yalıtımı

Seksiyonel Fabrika kapısı, trafiğin yoğun olduğu kapılar için ideal bir üründür. Size paradan tasarruf etmek ve karbon ayak izinizi azaltmaya yardımcı olmak için çok enerji verimlidirler. Harici yüksek hızlı kapı modelleri, hızlı ve güvenli bir şekilde otomatik olarak açılıp kapanarak enerji kaybını en aza indirir. Ayrıca taslakları en aza indirir ve herhangi bir alan arasında sabit bir sıcaklık sağlarlar.

Kapılar genellikle mal nakliyatının devamlı olarak gerçekleştiği ve kapıların özel ihityaçlara cevap vermesi gereken her yerde kullanılır. Yiyecek ve içecek endüstrisinde yaygınlıkla, özellikle de Tıp endüstrisinde elzem bir şekilde, özel iklim koşullarının geçerli olması gerekir; kısa açma ve kapama süreleri soğutma kaybını azaltır, hava akışını önler ve sorunsuz bir çalışma prosedürü sağlar.

Whatsapp
Yasin Çevik
Yasin Çevik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?