tren

Seksiyonel Kapı Motoru

Seksiyonel Kapı Motoru

eksiyonel kapılar; toplu konutlarda, villalarda, otoparklarda, fabrikalarda ve apartmanlarda kullanılmak üzere imal edilen oldukça kullanışlı ve güvenlikli kapı sistemleridir. Sıklıkla endüstriyel tesis girişi ve garaj kapısı olarak kullanılan bu otomatik kapılar, bulundukları ortamın soğuk ve sıcak iklim koşullarından etkilenmesini önleyerek yalıtım sağlarlar. Yukarıya doğru açılıp kapanan bu kapıların açılıp kapanabilmeleri için seksiyonel kapı motoru ihtiyacı bulunmaktadır. Son teknoloji kullanarak imal edilen bu kapı motorları sayesinde seksiyonel kapılar kolay bir şekilde açılıp kapanabiliyor ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyorlar.

Seksiyonel Kapı Motoru Fiyatları

Seksiyonel kapılarda kullanılan motorların fiyatları motorun gücüne göre değişiklik göstermektedir.

Sectional Door Türkiye

Çünkü bu motorlar, seksiyonel kapıların çok daha hızlı açılıp kapanmasını sağlarlar.

Kontrol ünitesinin bulunduğu bir seksiyonel kapının çalışma şekli üzerinde değişiklikler yapmak mümkündür. Çünkü seksiyonel kapı motoru çeşitleri sayesinde beklentilerinizin doğrultusunda bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Bu kapı motorlarının çalışma parametrelerini ayarlamak mümkündür. Kapı sonlandırma ayarlarını beklentilerinize uygun bir şekilde kendiniz de yapabilirsiniz.

Bunların en önemlisi ise kapıyı ne sıklıkta kullandığınızdır. Bunun yanında seksiyonel kapılar için kapı motoru alırken kapınızın ebatlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Seksiyonel kapı motoru satın alırken bu noktalara dikkat etmezseniz belli bir süre sonra kapı motorunuz arızalanabilir ve hatta hiç çalışmaz hale dahi gelebilir.

Yine bu motorlar ile kapınızı tam olarak kapatmayı unutmanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Seksiyonel Kapı Motoru Montajı

Seksiyonel kapılarda kullanılan motorlar, aynı zamanda tüm güvenlik sistemleri ile entegre edilebiliyorlar. Yüksek güvenlikli yapısı ile dikkat çeken bu kapı motorlarının montajı da oldukça basittir. Garajınızın kapı girişinde yer alan tavana başka herhangi bir ek parça kullanmadan motorları sabitleyebilirsiniz.

Yine seksiyonel kapıyı kullandığınız mekâna sadece belli araçların girebilmesini sağlayan bu motorları mutlaka kullanmalısınız.

Whatsapp
Mahmut Çevik
Mahmut Çevik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?