tren

Yüksek Hızlı Pvc Katlanır Kapısı

Yüksek Hızlı Pvc Katlanır Kapısı

Tavana doğru katlanan kanvas branda sistemi ile çalışan kapılara yüksek hızlı pvc Katlanır kapısı denir. Bu tür otomatik katlanır kapılar ise daha çok giriş/ çıkış trafiğinin çok olduğu depo alanlarında tercih edilmektedir. Sistemleri sayesinde çok hızlı şekilde çalışan bu kapılar ise zaman kaybını ve enerjinin çok kullanımını önlemektedir. Katlanır kapı modelleri yapısı gereği rüzgara çok dayanıklı olduklarından çoğunlukla dış mekanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca tren hangar kapısında ve tersane kapılarında da çok fazla tercih edilen otomatik kapı türlerindendir.

Bu Katlanır otomatik kapı modelleri ise üç ögeli motor sistemleri ile çalışmaktadır. Ayrıca motorların üzerlerinde açma/ kapama sviçlerinin yanı şura son derece mekanik yapıya sahip olan fren sistemleri de bulunmaktadır. Çelik kayışları, kapının tanbur kısmını sararak aşağı yahut yukarı yönlerine doğru hareketleri sağlanır. Ayrıca katlanan pvc kapı türleri açma ve kapama süreleri genellikle 1 metre/saniye olarak bilinmektedir. Ancak bu süre zarfları farklı opsiyonlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. 

Bu kapı sistemlerinde bulunan otomatik kapı yavaşlatma sistemleri sayesinde ise kapının kapanmasına bir metre kala hız düşürülmektedir. Ayrıca bu kapı tasarımları gerçekleşirken şeffaf pvc yahut şeffaf camlarda eklenebilmektedir. Yüksek hızlı pvc Katlanır kapı sistemlerinin çalışması için uzaktan Kumanda ya da kapama/açma butonları yahut metal kütle dedektörleri tarafından sağlanabilmektedir. Ancak kişi isterse elektronik sistemlerini de tercih edebilmektedir. 

Yüksek Hızlı Pvc Katlanır Kapısı Özellikleri

Çoğunlukla endüstriyel alanlar, fabrikalar yahut üretim alanları gibi yerler için üretilen zaman kaybını en aza indiren yüksek hızlı pvc Katlanır kapısı çok güvenilirdir. Yüzeyleri pvc brandalardan üretilmektedir. Rüzgara daha dirençli olabilmesi için alüminyum bar ürünleri tarafından güçlendirilmektedir. Fabrikalarda ise daha çok sevkiyat akışını hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek amaçları ile kullanılmaktadır. Ayrıca otomatik yahut uzaktan kumanda ile çalışabilen sistemler sayesinde ise personellere konfor sağlamaktadır.

Pvc yüze yapıları sayesinde ise karşıyı görebilme özelliği bulunan yüksek hızlı pvc Katlanır kapılar ise isteğe bağlı olarak kapının açma süresini arttırabilir yahut azaltılabilmektedir. Kapının yapısında bulunan klavuz kısımlarına fitil ve forma eşliğinde her iki taraftan da içeriye hava ve toz almasını minimum seviyeye indirmektedir. Fotosel fren yapı özelliği sayesinde ise personelleri algılayarak güven ve konfor sağlamaktadır. Ayrıca yumuşak şekillerde açılıp, yumuşak şekillerde kapanma özelliği de bulunmaktadır. Kişinin isteğine bağlı olarak 10 illa 60 saniye arasında otomatik kapatma süresi ayarlanabilmektedir. 

Yüksek Hızlı Pvc Katlanır Kapısı Avantajları

Dış mekanlar ya da iç mekanlar için tercih edilen otomatik kapı modellerinden yüksek hızlı pvc katlanır kapısı depolarda mal akışını optimize etmesi için tercih edilen otomatik kapılardandır. Bu yüksek hızlı pvc Katlanır kapıların birden fazla avantajı bulunmaktadır. 

• Elbetteki, en önemli avantajlarından biri enerji kontrolünü sağlamasıdır. Bu kapı sistemlerinde açma ve kapama süreleri en minimum seviyede olmaktadır. Ayrıca sistemler sayesinde gerektiği kadar açık kalan kapılar, kullanılmadığı vakit hızlı şekillerde kapanıp enerji kullanımında ve ısıda tasarruf sağlamaktadır. 

• Eğer depoya sevkiyat yapılacak ise kapı sistemlerinde kişi isterse açma/kapama sürelerini yavaşlatabilmektedir. Ya da kapı bekleme süresini istediği miktarda azaltarak kapı geçişindeki akışı hızlandırabilmektedir.

• Mekanın fazla trafik akışı bulunması ve bu akışı daha hızlandırmak amacıyla geliştirilen pvc Katlanır kapılar ise olduğunca güvenilir ve hızlıdır. 

• Kapıda bir kişi bulunuyor ise yüksek hızlı Katlanır kapılar bunu algılayarak hızını yavaşlatıp güvenli geçiş sağlamaktadır. 

• Trafik akışının yoğun olan alanlarda tercih edilen bu kapılar çok sessiz şekillerde çalışarak gürültü kirliliğini ortadan kaldırarak, çalışanların dikkatini dağıtmamaktadır. 

• Pvc Katlanır kapılar yüksek hızda çalışmasından dolayı içeriye toz girmesini engellemekte ve kirlenmeyi minimum seviyelere indirmektedir. 

• Elbetteki en önemli avantajı son derece kaliteli yapıya sahip olan bu yüksek hızlı pvc katlanabilen kapılar darbeyi emmekte ve hasar oluşumunu azaltmaktadır. 

• Yüksek hızlı pvc kapı modelleri kişinin isteğine bağlı iki yönlü olarak açılma özelliği de bulunmakta çok yönlü avantajlar sağlamaktadır. 

Yüksek Hızlı Pvc Katlanır Kapısı Fiyatları

Firmaların gözdesi olan ve sevkiyatlarda kolaylık sağlayan yüksek hızlı pvc katlanır kapısı son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir. Sadece firma değil depo yahut trafik akışının çok bulunan alanlarında da tercih edilen bu kapı modellerinin fiyatları ise Farklı unsurlara bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeye uygun yüksek hızlı pvc Katlanır kapılar elbetteki bulunmaktadır. Ayrıca fiyatlarda etken olan unsurlar şunlardır;

• Yüksek hızlı pvc katlanır kapılara güvenlik açısından kişiler isterse parmak izi özelliği ekleyebilmektedir.

• Yüksek hızlı pvc Katlanır kapılarda bulunan çalıştırma sistemlerine göre fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. Örneğin uzaktan kumanda yahut elektrik dahilinde çalışan otomatik yüksek hızlı pvc Katlanır kapı modelleri arasında fiyat farklılıkları görülebilmektedir.

• Bu kapıların boyutları, genişlikleri gibi detaylı özelliklerde fiyat hesaplandırılmasına dahildir.

• Kapının iç yahut dış mekan alanlarıda fiyatta değişiklik sebebidir. Çünkü dış mekanlara yapılan yüksek hızlı pvc katlanır kapılar rüzgarlara ve olası kötü doğal afetlere dirençli olarak üretilmektedir.

• Kapının tasarımı, rengi ve müşterinin ek isteği üzerine de fiyatlarda değişkenlikler gözlemlenebilmektedir. 

Ayrıca kapının tercih edildiği firmanın kullandığı malzemenin kaliteli olmasına göre ve müşterinin ihtiyaçlarına göre fiyatlarda farklılık görülebilmektedir. Bu nedenle fiyat rakamı sunmak elbetteki doğru olmayacaktır. Kesin bir fiyat rakamı alabilmek için firmalardan destek isteyebilirsiniz. 

Whatsapp
Yasin Çevik
Yasin Çevik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?